Küçük Banyolara Uygun Dolap Çözümleri


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Banyonuz küçük olsa bile daha kullanışlı olması ve şık görünmesi için yapılabilecek bir şeyler mutlaka vardır. Siz ilk bakışta göremeseniz bile uzman bir göz aklınıza gelmeyecek çözümler olabilir. Küçük banyolara uygun dolap çözümleri sunan çeşitli firmaların ürün portföyüne bir göz atmanız faydalı olabilir. Burada bu firmalardan birinin, Modella Ray Dolap‘ın ufak banyolar için son derece elverişli olabilecek dolap modellerine bir bakalım.

Burada gördüğünüz ve beğendiğiniz modellerle ilgili olarak keşke şurası biraz daha dar olsaydı ya da keşke üç değil de iki kapılı olsaydı benzeri yorumlarınız olursa, merak etmeyin firma bu konuda yardımcı oluyor. Size özel tasarımlar yapılabileceği gibi, buradaki modellerde de evinize uygun değişiklikleri yaptırabiliyorsunuz.

Pek çok banyo eşyasını kaldırabileceğiniz, derli toplu ve üstelik gayet de şık bir dolap çözümü. Ahşap ve lake kapak bir arada kullanılmış böylelikle bu köşeye bir hareket ve ferahlık gelmiş.

Siyah beyaz şıklığını banyonuza yansıtmak için metrekarelerce yere ihtiyacınız olmadığının ispatı. Ayna yanındaki minik, kare raflar da benim hoşuma gitti. Çeşitli kozmetik ürünlerinizi bu raflarda saklayabilir böylelikle lavabo etrafında kalabalık yaratmamış olursunuz.

Dar banyolarda ayna uygulaması önemli çünkü aynayı doğru şekilde kullandığınızda mekan daha geniş görünür. Burada yeriniz az bile olsa sığdırabileceğiniz ve aynalı kapakların avantajından yararlanabileceğiniz bir takım görüyorsunuz. Bu tip bir banyo takımı şıklığıyla dikkat çekeceğinden banyonuzun darlığı hemen algılanmayacaktır.

Banyoda raf ve minik çekmece gibi çözümlerin akıllıca kullanılması önemli. Banyoya koymak istediğimiz eşyaların pek çoğu ufak parçalardır. Kozmetik ürünleri, kişisel bakım ve temizlik ürünleri, yedek sabun, havlu derken bu parça parça eşyaları tek bir büyük dolap yerine, resimdeki gibi bölmelere ayrılmış bir dolapta saklamak daha pratik olabilir.

En şık ve işlevsel banyo takımlarından biri de bu fotoğrafta gördüğünüz takım olsa gerek. Çamaşır makinesi için tasarlanan bölme ve hemen üzerindeki kapaklı dolap bir banyoda size çok yer kazandırabilir. Yazının başında da dediğimiz gibi eğer siz bu yerleşimde değişiklik olmasını isterseniz, firmayla konuşarak kendi evinize uygun bir çözüm üretilmesini talep edebilirsiniz.

Firmayla iletişime geçmek isterseniz: Modellaraydolap.com‘a bir uğrayabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Daha önce kimse yorum yapmamış. İlk yapan siz olun!

Yorum Yapın!

You must be logged in to post a comment.