Koçtaş Banyo Dolapları Fiyatları


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Yapı ve dekorasyon malzemeleri alanında hesaplı fiyat seçenekleri sunan Koçtaş’ta aşağı yukarı her büyüklükte banyo için bir dolap modeli bulunuyor. Koçtaş banyo dolapları fiyatları ise 100 TL ile 100 TL arasında değişiyor. 70′den fazla altlı üstlü takım ile tekli banyo dolabı modeli bulabileceğiniz Koçtaş’taki bazı modeller ve fiyatları ise şöyle.

Arsan Kuars Banyo Dolabı : 999,00 TL

Bu şık banyo dolabı takımı 197 cm yüksekliğinde ve 120 cm genişliğinde. Ürünün internet üzerinden satışı olmadığı için eğer satın almak istiyorsanız bir Koçtaş mağazasına gitmeniz gerekecek. Menteşeleri ve aksesuarları ithal olan modelin floresan aydınlatması var. Dolap kapakları MDF üzeri lake kullanılarak üretilmiş.

Flat Banyo Dolabı : 299,00 TL

Tezgahı seramik olan dolap modeli MDF ve lake kapaklı olarak üretilmiş. 195 cm yüksekliğe ve 100 cm genişliğe sahip olan dolap takımının alt kısmı lavabo dahil olmak üzere 80 cm yüksekliğinde. Kapak kulpları krom ve aydınlatma olarak spot kullanılmış.

Deniz Banyo Dolabı 68 cm : 189,00 TL

Ayrıca satılan boy dolabı ile takım halinde kullanabileceğiniz seramik lavabolu dolap 195 cm yükseklik ve 68 cm genişlik ile özellikle banyosunda alanı dar olanlar için ideal bir ürün olabilir. Spotlu aydınlatması olan dolabın üst kısmı 85 alt kısmı 82 cm yüksekliğinde.

Terra Banyo Dolabı : 209,90 TL

MDF lake kapaklı, kulpları krom kaplama, spot aydınlatmalı ve seramik lavabosu olan komple banyo dolabı modeli, 195 cm yüksekliğinde. Dolap derinliği 35 cm olan model yeterli depolama alanı sunuyor.

Orka Uludağ Banyo Dolabı : 299,00 TL

üst ve alt olarak ayrı ayrı satın alabileceğiniz banyo dolabı MDF üzeri kaplama ve seramik tezgahlı olarak üretiliyor. Tek alt modül 399,00 TL tek üst modül ise 299,00 TL’ye satılıyor.

Ares Banyo Dolabı : 279 TL

Spotlu olarak satılan Ares banyo dolabı lake kaplama ve seramik lavabosu var. Küçük banyolarda kullanılabilecek dolabın genişliği 80 cm. Alt ve üst parçaların toplan yüksekliği ise 190 cm’i buluyor.

Vitra S50 Banyo Dolabı: 649 TL

İnternet üzerinden satılmayan modeli sadece Koçtaş mağazalarında bulabilirsiniz. Özel kapakları sayesinde sudan en az miktarda etkilenen banyo dolabı termoform kaplamayla üretilmiş.

Orka Göreme Banyo Dolabı : 255 TL

95 cm eniyle dar banyolarda kullanılabilecek dolap seramik lavabolu, alüminyum kulplu ve lake kapakları var. Üst ve alt bölümleri ayrı ayrı satılıyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Daha önce kimse yorum yapmamış. İlk yapan siz olun!

Yorum Yapın!

You must be logged in to post a comment.